Онлайн ТБ

  • Реєстрація

З приводу замовлення політичної реклами

звертайтесь за телефоном

 

095 876 30 46

Телеканал "Пульсар" - від першого випуску до сьогодні

Свою історію телеканал «Пульсар» розпочав у 2004 році. З часу першого  прем’єрного випуску новин, у 2006 році, «Пульсар» став визначним явищем у медіапросторі Охтирщини. Телекомпанія зуміла об'єднати людей з різними поглядами, інтересами, культурою. Разом зі своїм прогресивним попередником — радіо «AFM» — «Пульсар» став епіцентром новинного простору Охтирщини.

Телекомпанія росла і змінювалася разом з містом і країною і кожен день намагалася радувати свого головного критика — ГЛЯДАЧА!  Якісний інформаційний, духовний і розважальний продукт забезпечив наявність постійної глядацької аудиторії.

Візитна картка телевізійного блоку компанії — інформаційні випуски новин «Об`єктив подій». Чітка й стабільна протягом довгого часу схема виходу в ефір дозволяє донести актуальну та найважливішу інформацію до кожного жителя регіону трансляції. Нещодавно телекомпанія зробила справжній прорив на телевізійному просторі. Із місцевого каналу «Пульсар» перетворився в регіональне телебачення рідного краю. Відтепер завойовувати глядачів професійні журналісти будуть у Сумах, Шостці, Глухові, Конотопі, Ромнах, Лебедині, Тростянці. Саме для цього на місцях створені кореспондентські пункти, знімальні групи яких готують для глядачів найгарячіші новини аби  ніхто не залишився без уваги. І це не межа для амбіційного каналу. Попереду багато вершин, які «Пульсар» обов`язково візьме.  Телеканал «Пульсар» — наш об'єктив там, де є що побачити.

 

За всіма запитаннями, які Вас цікавлять, Ви можете звернутись до нас за адресою:
м. Охтирка, вул. Чкалова 27а.
 
Телефони для довідок:
(05446) 2-33-66
050-407-33-11
 
Контактний e-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 

Радіо АФМ